loading
phone +420 312 523 119
recepce@hotelkladno.cz
location
REZERVUJTE
mobile_1.jpg
REZERVUJTE

Hotel Kladno

Hotel Kladno je situován v centru města Kladna na okraji parku Sítná s dobrou dopravní dostupností na letiště Praha (Václava Havla). Hotel nabízí ubytování v 78 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s možností internetového připojení.  V Krušovické restauraci si můžete vychutnat Českou a mezinárodní kuchyni. K dipozici je hotelová kavárna a disko bar. Hotel disponuje rozsáhlou nabídkou konferenčních místností a kapacitou až 380 osob. Komfortní parkování je k dispozici na pozemku hotelu. Rozhodnete-li se využít Hotel Kladno za účelem ubytování během Vaší služební cesty, tranzitního pobytu, nebo u nás uspořádáte meeting, personál Hotelu Kladno udělá maximum pro Vaši spokojenost.

rooms

Pokoje

hotelu Kladno je k dipozici 78 pokojů z nich je 55 dvoulůžkových a 23 jednolůžkových. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou zařízeny ve funkcionalistickém stylu.

restaurant

Krušovická restaurace

Krušovická restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni, tankové pivo. K dispozici je 70 míst. Rádi vám pomůžeme s organizací Vaší akce, nebo zajistíme stravování pro zaměstnance Vaší firmy.

Otevírací doba: 10:00 - 22:00 h

V pátek a sobotu diskotéka v kavárně hotelu a Relax baru.

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím
© 2020 Hotel Kladno | Powered by: Nette | Foxmart  Foxmart hotel 1.3.0 | GDPR